Oslovcílovku.cz

Těhotné

Pokud jsou Vaší cílovou skupinou těhotné ženy, můžeme Vám nabídnout několik kanálů k jejich oslovení. Brožury a balíčky distribuujeme přímo ke gynekologům, kde je těhotné od lékařů, či sester, dostávají při prohlídce. Ročně oslovíme až 80 000 těhotných. A to:

  1. Brožurami, ve kterých můžete inzerovat svůj brand, konkrétní produkt, či poskytnout těhotným ženám slevu

  2. Dárkovými balíčky, do kterých vložíme Vaše produkty, nebo jejich vzorky 

  3. E-mailingem či soutěžemi

  4. V roce 2023 se také budete moci stát součástí naší nové mobilní aplikace

Čerství rodiče

Čerstvé maminky a tatínky oslovujeme přímo u pediatrů v ordinaci, kde balíčky, či brožury, získají při vstupní prohlídce. Ročně oslovíme až 100 000 čerstvých maminek, a to: 

  1. Brožurami, ve kterých můžete inzerovat svůj brand, konkrétní produkt, či poskytnout těhotným slevu

  2. Dárkovými balíčky, do kterých vložíme Vaše produkty, nebo jejich vzorky 

  3. E-mailingem a soutěžemi

  4. V roce 2023 se také budete moci stát součástí naší nové mobilní aplikace

Rodiče batolat

a malých dětí

U pediatrů se můžete také setkat s našimi brožurami o psychomotorickém vývoji dětí. Tyto brožury vydáváme ve dvou provedeních. Prvním je vývoj dětí od narození po 1. narozeniny, druhou variantou je pak brožura pro 2. a 3. rok věku dítěte. V této brožuře mají naši partneři možnost inzerovat (brand, produkt, přidat PR článek, či umístit slevu), do brožury lze také vlepit malý vzorek. Ročně takto oslovíme až 200 000 rodičů. Předškoláci

Populární možností, je oslovení cílové skupiny dětí ve věku 3-6 a nebo 5-6 let. Balíčky a brožury dodáváme do mateřských a základních škol k příležitosti zápisů do prvních tříd, kdy přímo oslovíte rodiče dětí ve věku 5-6 let. Naopak před Vánoci oslovíte děti ve věku 3-6 let, které si díky dopisu Ježíškovi v rámci našeho balíčku napíší právě o dáreček od Vás. Mateřské a základní školy

Vzhledem k naší dlouhodobé spolupráci s mateřskými a základními školami, jsme schopni oslovit i přímo jejich ředitele.

Pravidelně tiskneme a distribuujeme ředitelům brožury s různými tipy pro ředitele a pedagogy, které mohou v daném školním roce využít. Brožura vychází také online.Lékaři

Prozatím gynekologové a pediatři. I ty jsme schopni oslovit distribucí brožur, ve kterých můžete inzerovat. Jsme ale schopni předat lékařům také přímo Vaše materiály - např. katalogy, či zajistit u lékařů služby externího obchodního zástupce/specialisty.

V roce 2023 budeme postupně tuto činnost dále rozšiřovat. Ženy v období menopauzy 

Menopauza je pro ženy jistě nelehké a zlomové období. I proto tu jsme a ke gynekologům dodáváme brožury, ve kterých můžete inzerovat jak svůj brand, tak i PR článek, nebo slevový kód. Kromě brožur je možné dodat k lékařům také vzorky. 

Balíčky a brožury rozdávají gynekologové během prohlídky, kdy se již žena blíží do období menopauzy, nebo už o ní menopauza probíhá. 


Domovy pro seniory

Ve spolupráci s naším partnerským Nadačním fondem Úsměv Seniorům (web) jsme schopni Vám pomoci zacílit také jak na ředitele domovů, tak i přímo na seniory. Kromě cílené reklamy v brožurách, či vzorkování v balíčcích a obdarovávání přímo seniorů, získáte nejen skvěle cílenou reklamu, ale uděláte zároveň i dobrý skutek. 


Potřebujete oslovit někoho dalšího? 

Máte cílovou skupinu, kterou tu nevidíte? Neváhejte se nám ozvat, možná společně něco vymyslíme, nebo už něco chystáme... 

Máte zájem o bližší informace a cenovou nabídku? 

Kontaktujte nás!